3-6 LIPCA | LUBLIN | WSTĘP WOLNY

Małe Inne Brzmienia – One Man Music Multi Show

data

09/07/2015 | 11:00 –

lokalizacja

wstęp

dostępność

Data

lip 09 2015
Zakończone!

Czas

11:00 - 11:00

Małe Inne Brzmienia – One Man Music Multi Show

One Man Music Multi Show – warsztaty dźwiękowe podczas których dzieci i młodzież wyprodukują i nagrają dzwonki i sygnały dla telefonów komórkowych, a także sygnały i dżingle, które wykorzystane będą później podczas projekcji teledysku przygotowanego przez grupę warsztatową Zrób klip. Dzwonki i sygnały dźwiękowe będą dostępne do pobrania na stronie internetowej projektu. Uczestnicy poznają sposoby różnych aranżacji ludzkiego głosu i innych dźwięków. Zajęcia będą okazją do twórczych eksperymentów dotyczących proporcji czynności twórczych i technicznych, mających na celu nadanie muzyce nowego obrazu dźwiękowego.

Warsztat poprowadzi Marcin Steczkowski.

Marcin Steczkowski – multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. W 2006 roku ukończył studia wyższe na wydziale lutnictwa artystycznego na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Kilka lat później został absolwentem studiów wokalno-aktorskich na tej samej uczelni. Przez dziesięć lat był muzykiem w zespole Justyny Steczkowskiej, w którym w pewnym okresie pełnił funkcję kierownika muzycznego, a później menażera. Stworzył też własny monodram muzyczny „Homo Homini”, który w 2011 roku został wystawiony w Nowym Jorku na festiwalu teatralnym United Solo. Rok później zaaranżował muzykę do spektaklu „Halo Szpicbródka” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Od niedawana współpracuje z Pawłem Fortuną, psychologiem i muzykiem, realizując nowatorskie projekty („Wznieś się na poziom dziecka”, „OFF Music”, „Mental Cinema”).

Niedawno otworzył w samym centrum Warszawy studio nagraniowe Sound Martin Studio.

Wiek uczestnika: 6 – 18 lat
Kiedy: 9,10,11,12 lipca 11:00 – 13:00 i 14:00 – 16:00
Gdzie: MDK Pod Akacją w Lublinie, ul. Grodzka 11

ZAPISY: Zapisy prowadzone są drogą mailową od 17.06.2015. Zgłoszenia uwzględniające wybrany przez uczestnika rodzaj warsztatu oraz jego datę i godzinę, a także imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail) prosimy nadsyłać na adres j.wawiorka-kamieniecka@warsztatykultury.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Zagrajmy sobie” zrealizowano przy pomocy finansowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.

MKiDNLublin


Data publikacji: 17 maja 2015 

 

Przejdź do góry